KONST / Litografier / Färglitografi 9603483
nr 960 3483
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), Stockholmsmotiv, 171/290, signerad, motivet: 43x59
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 maj 2015
kl 19:14:56
400 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann